• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

•

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już za sobą, chociaż dźwięki „Orkiestry” dalej brzmią w naszych uszach i sercach. Tradycją naszej szkoły stało się wspieranie fundacji WOŚP. 28 stycznia już po raz piąty graliśmy razem z WOŚP. W murach naszej szkoły odbyły się licytacje, w których można było powalczyć o różne fanty m.in. bony upominkowe, książki oraz o wiele innych gadżetów.

Podczas tegorocznego Finału Nowa Wieś uzbierała 19.326,60 zł!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji za bezinteresowną pomoc, hojność oraz za zaangażowanie podczas organizacji tego ważnego dnia. W grupie siła, a jednocząc się zdziałaliśmy dużo dobrego dla innych!

• Szkoła Roku

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane w w ogólnopolskim plebiscycie edukacyjnym. W kategorii: „Szkoła Roku 2023” zajęliśmy pierwsze miejsce w powiecie grudziądzkim!!

• Podziękowanie

• Nasza Szkoła włączyła się do zbiórki karmy dla zwierząt zorganizowanej przez Ośrodek Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie k/Grdz-a. Otrzymaliśmy piękne podziękowania za wsparcie tego przedsięwzięcia na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół przebywających w ośrodku. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie i wsparcie zbiórki!!

• Misja Kieszonkowe

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł ambasadora programu Misja Kieszonkowe. Jest to dowód naszego zaangażowania w przekazywanie uczniom wartościowej wiedzy z zakresu finansów.

• Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

• Z dumą informujemy o rozstrzygnięciu gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Nagrody przyznano w trzech kategoriach wiekowych a najlepsze prace awansowały do etapu powiatowego.

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły oraz przedstawicielka grona pedagogicznego. W grupie uczniów klas I-IV 3 miejsce zajął Julian Lazarowicz. Wyróżnienie otrzymała Helena Górecka. W grupie uczniów V-VIII 2 miejsce zajęła Zofia Zwolak. Wyróżnienie otrzymała Alicja Pudlik. Nagrodzono również pracę pani Moniki Sucharzewskiej, wychowawcy klasy III B, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii osoby dorosłe.